Praca

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: MAGAZYNIER/LOGISTYK/ZAOPATRZENIOWIEC

Zakres obowiązków:

  • Kontrola ilościowa i jakościowa towarów;
  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych, w tym: prowadzenie rejestru elektronicznego i cykliczna inwentaryzacja;
  • Realizacja zamówień eventowych;
  • Kompletowanie towaru na podstawie przekazanych dokumentów;
  • Oznaczanie kartonów i regałów produktowych;
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów magazynowych;
  • Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, wydanie towaru z magazynu, wysyłka zamówień;
  • Dbanie o czystość, porządek i bezpieczeństwo w magazynie;
  • Współpraca z innymi działami firmy;
  • Współpraca z dostawcami.

Nasze wymagania:

  • Znajomość zasad związanych z wystawianiem dokumentów magazynowych;
  • Dobra znajomość aplikacji Microsoft Excel;
  • Zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność i uczciwość;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B;­
  • Praca w weekendy - za dodatkowym wynagrodzeniem.

Mile widziane:

  • Uprawnienia na wózek widłowy;
  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; ­
  • Dobrą atmosferę pracy;­
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: darek@sportevolution.pl