O firmie

Sport Evolution to wiodąca agencja marketingu sportowego w Polsce, specjalizująca się w kompleksowej organizacji masowych imprez sportowych: biegowych, kolarskich i triathlonowych.
Posiadamy wyłączną licencję IRONMAN® Triathlon Series, IRONMAN® 70.3® Triathlon Series i 5150™ Triathlon Series w Polsce. Zespół agencji tworzył także trzon Komitetu Organizacyjnego World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020. 
 
W swoim portfolio, poza imprezami IRONMAN, agencja posiada m.in. coroczny Gdynia Półmaraton, serię wyścigów kolarskich Gran Fondo Series oraz inne imprezy biegowe. 
 
Angażujemy się też w projekty o charakterze charytatywnym, w tym: Bieg Na Szczyt RONDO 1, Onkobieg i Bieg WOŚP “Policz się z cukrzycą”.
 
Zachęcamy do kontaktu z nami i nawiązania współpracy.
 
 
 
 
      JESTEŚMY CZŁONKIEM

 

 

RODO
SE GROUP Sp. z o.o. jako Administrator Danych Osobowych realizuje obowiązek informacyjny, określony w art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informuje, że dokłada wszelkiej i należytej staranności związanych z przetwarzania danych osobowych do jakich ma dostęp wynikających ze swoich statutowych czynności.   Administrator danych osobowych powołał Inspektora Danych Osobowych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: daneosobowe@sportevolution.pl